Fotownętrza Paweł Martyniuk

Fotownętrza

Fotograf wnętrz i architektury

Paweł  Martyniuk

 

Kilka słów o mnie:

 

Wszystko zaczęło się w 2006 roku kiedy swoją pasję do fotografowania postanowiłem zacząć dzielić z Wami – moimi klientami. Od tamtej pory moim celem jest pokazywanie Was, Waszych projektów i produktów. Waszą pasję do tworzenia łącze z własną. W swojej pracy jestem otwarty na wszelkie pomysły i sugestie. Zawsze cieszy mnie, gdy możemy budować perfekcyjne obrazy razem, gdy uczestniczycie w procesie twórczym. Powstająca dzięki temu synergia, pozwala osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Pozwala tworzyć obrazy idealnie oddające Wasz charakter i oczekiwania.

 

Potrzebujecie fotografii zrealizowanego projektu architektonicznego? Nowej kolekcji mebli? Hotelu czy restauracji? Czy też może ciekawie zaprojektowanego wnętrza? A może po prostu zdjęcia swojej inwestycji na wynajem czy mieszkania na sprzedaż? Moje wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin podczas sesji i jeszcze więcej podczas postprodukcji, dają Wam gwarancję fotografii na najwyższym poziomie.

 

W swojej pracy jestem perfekcjonistą. Fotografuję bez pośpiechu, dbając o przemyślany dobór kadrów i wyeksponowanie atrakcyjnych detali Waszego projektu. Mojej pracy towarzyszy również staranna postprodukcja fotografii. Decydując się na współpracę ze mną stawiacie przede wszystkim na jakość finalnego efektu .

Zapraszam do swojej oferty!

 

Paweł Martyniuk

tel. +48 570 872 437

p.martyniuk@fotownetrza.com.pl

 

Moje ostatnie projekty:

Mniejszy metraż

Sesje zdjęciowe kawalerek i mieszkań dwupokojowych dostarczają mi zawsze wiele satysfakcji. Niewielkie metraże aż tętnią życiem. Pełno w nich interesujących rozwiązań, które zapewniają wysoką funkcjonalność wnętrz. I to właśnie chcę ukazać na fotografiach – pomysłowość koncepcji wystroju oraz przytulność takich miejsc.

Rodzinne 4 kąty

Z wielkim zainteresowaniem wkraczam do mieszkań dla rodzin. Stanowią bowiem przestrzenie, gdzie funkcjonują dorośli i dzieci, gdzie musi być miejsce na wspólne spędzanie czasu, ale też każdy domownik potrzebuje swojej oazy spokoju i ciszy. Chętnie prezentuję na fotografiach, jak zostało to rozwiązane w konkretnej nieruchomości.

Duże przestrzenie

Domy, hotelowe pokoje czy loftowe apartamenty charakteryzuje duża przestronność, którą zawsze podkreślam na moich fotografiach, ponieważ stanowi ogromny atut tych wnętrz. Jednocześnie dbam o ukazanie indywidualnego charakteru każdej nieruchomości, a także zwracam uwagę na zaprezentowanie praktycznych rozwiązań.